Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
фотоальбомы Общие | фотоальбом - "MAISADOUR-SEMENCES"

"MAISADOUR-SEMENCES"

maisadour-semences

Комплексна насіннева компанія у центрі агробізнесу

Головним завданням компанії Maisadour Semences є надання елітної генетики та високоякісного насіння для покращення сільськогосподарського виробництва клієнтів на всій стратегічній території. Компанія працює у 3 основних напрямках:

Селекція - створення гібридів польових культур

Виробництво насіння
гібридів
у полі

Виведення на ринок
та маркетинг продуктів

 

Компанія Maïsadour Semences створює гібриди кукурудзи, соняшнику і ріпаку в 5 селекційних центрах. Їх елітні агрокліматичні показники перевіряються у розподіленій по всій Європі дослідницькій мережі, що складається з 250 випробної ділянки. Виробництво насіння організована навколо двох основних виробничих зон, кожна з яких має своїх виробників, завод і лабораторію з контролю якості. «Історична» зона знаходиться на Заході Європи (південний захід Франції та Сарагоса в Іспанії) ; у 2010 році був введений в експлуатацію новий виробничий комплекс, у селі Могилів (Царичанський район, Дніпропетровська область) в Україні. Наша команда з продажів та маркетингу у 12 філіях компанії забезпечує просування продукції під маркою Maïsadour Semences на всій території Європи та Середземномор'я.

НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.