Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті

Кавун. Агротехніка і Біологія. 09 марта 2016 Агротехніка вирощування
Найкраще кавун виростає на піщаних і супіщаних грунтах. Кращі попередники - багаторічні трави, озима пшениця, кукурудза на силос, однорічні бобові. Щоб уникнути накопичення збудника фузаріозу та інших патогенів в грунті необхідно строго дотримуватися сівозміни і повертати кавун на колишнє місце не раніше, ніж через 7 - 8 років.
Теги: Seminis, агротехника арбуза, арбуз, биология арбуза, семена
кавун агротехніка і біологія
Баклажани 04 марта 2016

Агротехніка вирощування


Баклажан найкраще росте на легких, добре удобрених грунтах. Його розміщують після ранніх зернових, огірка, цибулі, бобових культур.

Вирощують баклажани розсадним способом. Розсаду висаджують, коли мин
Теги: агротехніка, Баклажани, біологія, вирощування, догляд, насіння, підживлення
баклажани
Суниця садова 03 марта 2016 Суниця садова (в народі називають полуницею)
Рослина руниста, з великою кількістю листя, розташованих вкрай близько до грунту або безпосередньо на ній. Залежно від сорту суниці, плодоносить від 1 до декількох затяжних періодів на рік. Застосування агрополотна: мульчування (60 чорний), захист від морозів, ранньої відлиги, безсніжну зиму (42,60 білий), захист зав'язі від заморозків (17,30 білий)
Теги: агроволокно, агрополотно, догляд, мульчування, суниця, укриття
суниця садова
ТАБЛИЦЯ РОЗРАХУНКУ ДАТИ НАРОДЖЕННЯ КОШЕНЯТ 02 марта 2016 Таблиця розрахунку дати народження кошенят

Вагітність кішки триває в середньому 63-66 днів. У деяких випадках - до 70 днів. Таблиця розрахована на вагітність кішки в 65 днів. У лівій колонці вказана дата в'язки, в правій дивитися дату передбачуваного народження кошенят. Наприклад: дата в'язки кішки посилання - 1 січня, народження кошенят - 5 березня.
Теги: дати, кіт, кішка, кошента, народження, розрахунок, Таблиця
таблиця розрахунку дати народження кошенят
5 ПРОСТИХ ПОРАД З ВИРОЩУВАННЯ ЗДОРОВОЇ ТА МІЦНОЇ РОЗСАДИ 02 марта 2016 При вирощуванні розсади необхідно дотримуватися нехитрих правил.

1. Вибираємо якісне насіння. Це можуть бути насіння куплені в спеціалізованому магазині, заготовлені минулого літа і навіть подаровані сусідкою. Головне якість-відповідність сортовим характеристикам, схожість, відсутність інфекції. Бажано висівати насіння відомих насінницьких компаній.
Теги: вирощування, поради, розсада
5 простих порад з вирощування здорової та міцної розсади
РОЗРАХУНОК СИСТЕМИ КРАПЕЛЬНОГО ЗРОШЕННЯ 01 марта 2016 1. Крапельний полив: як проводиться правильний розрахунок самостійно

1.1 Комплектація системи крапельного зрошення та розрахунок тиску і іншого

Теги: Крапельне зрошення, розрахунок
розрахунок системи крапельного зрошення
Теги: Витрата насіння, густота, овочі, щільність стояння
Витрата насіння і щільніть стояння основних овочевих культур (1 частина) 01 марта 2016

 

Витрата насіння і щільніть стояння основних овочевих культур

витрата насіння і щільніть стояння основних овочевих культур 1 частина
Теги: Умови виявлення схожості насіння (ДСТ 12038-84)
Умови виявлення схожості насіння (ДСТ 12038-84) 01 марта 2016

Умови виявлення схожості насіння (ДСТ 12038-84)

умови виявлення схожості насіння дст 12038-84
Розрахунок крапельного поливу ( ч.2) 29 февраля 2016 Розрахунок крапельного поливу

4. Порядок і основні вимоги до монтажу   На ділянці призначеному для розміщення системи крапельного зрошення попередньо проводиться передпосівна обробка грунту і, при необхідності, внесення ґрунтових гербіцидів.
Теги: крапельний полив, Розрахунок
розрахунок крапельного поливу ч 2
Розрахунок крапельного поливу ( ч.1) 29 февраля 2016 Розрахунок крапельного поливу
1. Основні терміни та визначення   Крапельне зрошення застосовується в овочівництві в промислових масштабах на півдні України з 1997 року. Позитивні результати на всіх сільськогосподарських культурах і на всіх типах грунтів сприяли динамічному розвитку цього способу зрошення. Успіх в застосуванні крапельного зрошення радикально змінив сучасний підхід до компл
Теги: крапельний полив, Розрахунок
розрахунок крапельного поливу ч 1
Особливості вирощування овочевих культур при краплинному зрошенні 29 февраля 2016

Крапельне зрошення має універсальне застосування, зокрема воно, може бути застосовано там, де інші способи поливу використовувати неможливо або неефективно. За спостереженнями фахівців компаній прибавка врожаю при краплинному зрошенні в порівнянні з дощуванням досягає на плодових насадженнях і винограді 20 - 40%, на овочевих культурах 50 - 80% і більше, при цьому відзначається дозрівання овочів на 5 -10 днів раніше звичайного терміну.

  Але окремо взяте крапельне зрошення як фактор не є панацеєю отримання високого врожаю. Тільки комплексний підхід, з урахуванням всіх факторів, що впливають на ріст і розвиток рослин (згадайте класичну "бочку фон Лібіха") може привести до успіху. Тому при вирощуванні овочевих культур на крапельному зрошенні слід звернути увагу на особливості грунтів, попередник і місце в сівозміні, підготовку грунту, добриво, сорти і гібриди, схеми посіву і посадки, догляд за рослинами, захист рослин і зв
Теги: краплинне зрошення, овочеві культури, Особливості вирощування
особливості вирощування овочевих культур при краплинному зрошенні
Цукрова кукурудза на краплинному зрошенні 29 февраля 2016 ПОПЕРЕДНИКИ ТА СОРТОВИЙ СКЛАД

Добрими попередниками для рослин цукрової кукурудзи є: озимі зернові, зернобобові, кормові буряки, ранній і середній картопля, баштанні культури. Серед овочевих - томат, огірок, кабачок, патисон, цибуля, овочеві бобові, коренеплоди. Не можна розміщувати цукрову кукурудзу після проса, рослин семейтсва Капустяних.
Теги: краплинне зрошення, Цукрова кукурудза
цукрова кукурудза на краплинному зрошенні
Технологія вирощування огірків 28 февраля 2016

ГРУНТУ, ПРЕДШЕСТВЕННИКИ І МІСЦЕ У СІВОЗМІНІ


Для отримання високих і сталих врожаїв необхідний правильний підбір ділянок і відповідних попередників. Кращими грунтами є супіщані, легкі або середні суглинки, добре заправлені органічними та мінеральними добривами. Не придатні для обробітку огірка грунту з близьким рівнем грунтових вод і високим рівнем рН (вище 7,6). Огірки краще розвиваються при слабокислою або нейтральної реакції ґрунту (6,5-7,4).


Теги: вирощування, огірки, технологія
технологія вирощування огірків
Найважливіший продукт на Землі 28 февраля 2016 Вода - настільки звична частина нашого життя, що свою залежність від неї ми помічаємо тільки в тому випадку, коли вона раптом пропадає. Це як повітря - ми не помічаємо його, поки повноцінно дихаємо, але гостро відчуваємо, якщо його раптом не вистачає

За твердженням біологів, без їжі людина може прожити близько двох місяців, без води не проживе і п'яти днів. Ембріон людини складається з води на 95%, дитина на 70- 80%, а дорослий - на 50-70%, тобто з віком людина «висихає», організм зашлаковуватися і
Теги: вода, Найважливіший, продукт
найважливіший продукт на землі
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.