Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Головні продукти для захисту здоров'я взимку

Головні продукти для захисту здоров'я взимку

головні продукти для захисту здоров я взимку

 

Фахівці рекомендують налягати на хліб і печінку. 

 

Багато жінок, побоюючись за фігуру, викреслюють хліб зі свого раціону. Але, як виявилося, відмовляючись від цього продукту, вони позбавляють себе важливих для серця мікроелементів. Іспанські вчені проаналізували ефект щоденного вживання хліба на прикладі 275 літніх людей, схильних до серцево-судинних захворювань за станом здоров'я. Учасників експерименту розділили на групи - на тих, хто їв білий і цільнозерновий хліб, і на тих, хто його не употрбелячл. Фінальні виміри стану серцевого м'яза показали, що у людей, їли хліб, був більш здоровий профіль ліпідів крові, ніж у тих, хто виключив хліб з щоденного раціону. 

 

Ліпідний профіль - це комплекс показників холестерину в організмі. Аналіз крові на ліпідний профіль дозволяє виявити ризик хвороб серця і судин. Як виявилося, у любителів хліба не тільки вищі шанси захистити своє серце від небезпечних недуг, але і менше ризик захворіти діабетом. Ті випробовувані, які їли хліб щодня, мали більш низький рівень інсуліну, що знижує ризик розвитку стійкості тканин до інсулінової впливу (при її виникненні і розвивається діабет, а також і підвищується ризик хвороб серця). Автор дослідження, професор Рафаель Ллорах, зазначає, що особливо корисний в цьому сенсі хліб грубого помелу. Нагадаємо, що ще раніше вчені з Гарвардської школи громадського здоров'я в Бостоні (США) провели дослідження і з'ясували, що у чоловіків, в чиєму раціоні присутній цільнозерновий хліб, рідше, ніж у інших, розвивається гіпертонія. 

 

А ось іншим продуктом, який дієтологи настійно рекомендують їсти в зимовий час, є печінка. Експеримент на гризунах показав, що її вживання постачає організм енергією і необхідним тонусом: миші, які їли печінку, змогли протриматися на плаву у воді до 90 хвилин, в той час як їхні побратими, яким її не давали, - тільки 13 хвилин.

 

За словами вчених, одна порція печінки здатна забезпечити добову дозу вітамінів. Найкорисніша печінку - тріски: у ній дуже багато вітаміну А, який допомагає зберігати зір, і вітаміну D, що підтримує здоров'я кісток. Крім того, в печінці містяться вітаміни групи В, вітаміни D, С, Е, К, аскорбінова кислота, залізо.


agroperspectiva.com

НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.