Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Як перевірити схожість насіння

Як перевірити схожість насіння

як перевірити схожість насіння
Дачний сезон тільки починається і вже зараз саме час подбати про насіння, які ви посієте. Часто садівники-любителі купують насіння про запас у великій кількості, вони залишаються з року в рік, втрачаючи схожість.

Для того, щоб засіяти 10 кв. м землі, досить мати насіння салату - Зг, томатів - 5 г, огірків - 10 г, редиски - 30 г, по 5 г капусти і моркви, 1 г петрушки, 12 р буряків, 50 г кропу, 4 г кабачків, 10 ґ лука, по 150 г гороху і квасолі.

Скільки років насіння залишаються якісними, схожістю?
1-2 роки зберігає схожість селера, пастернак;   2-3 роки цибулю (чорнушка), петрушка, кріп, щавель, пряні рослини;   3-4 роки морква, буряк, ріпа, перець, баклажани, салат, шпинат.

Через 3-5 років зберігання добре сходять насіння гороху, квасолі, бобів, редиски, редьки, брукви, через 4-5 років - помідорів, гарбуза, капусти.

Насіння огірків, кабачків, патисонів, кавунів, динь можуть зберігатися 6-8 років. При правильному зберіганні насіння їх схожість зберегтися і довше, наприклад, томатів - до 6-8 років, моркви до 5 років. Селера і пастернак садять тільки свіжими насінням.

Зберігання насіння.
Дуже важливо правильно зберігати насіння взимку. Вони не переносять різких коливань температури і вологості, тому їх не рекомендують тримати в холодних зимових будиночках в саду. У домашніх умовах, в теплі, їх тримають в паперових пакетах або матер'яних мішечках, вкладених в поліетиленовий пакет. Можна зберігати насіння в баночках з-під дитячого харчування з кришками. Перевірте, щоб була етикетка з назвою культури, сорту і року покупки або збору.

Як перевірити схожість насіння
Напевно, у багатьох залишилися старі насіння. Треба провести їх ревізію, особливо якщо запасливі городники не можуть назвати точно їх «віку». Довго зберігалися насіння ЗАРАНЕЕ перевіряють на схожість. Для цього беруть 10 20 насіння кожної культури і сорту (в залежності від розміру насіння). Їх замочують з етикеткою у вологому ганчірку на блюдце, вклавши в поліетиленовий мішок і поставивши в тепле місце. Не забувайте щодня міняти воду! Через 7-10 днів підрахуйте пророслі (проклюнулися). Якщо з 10 насінин проросло хоча б п'ять, можна сіяти, але в більшій кількості. Якщо схожість нижча, то насіння петрушки, моркви, кропу, селери, крес-салату, кінзи можна перемолоти в порошок і використовувати як приправу, або згодувати птахам.

«Від худого насіння не чекай гарного племені», говорить народна приказка. Тому купуйте насіння в спеціальних магазинах або у ОСІБ, насінням яких ви користувалися і були задоволені. Не купуйте насіння у випадкових осіб, т. К. Вони можуть бути хворі і дадуть низький урожай.

«Свіжі» (минулорічні) насіння томатів і огірків сіяти не рекомендується. На насінні томатів може залишитися вірус, а «свіжі» насіння огірків дадуть багато «пустоцвітів», т. Е. Чоловічих квітів. Краще садити 2-3-х річне насіння огірків, гарбуза, звичайно, за умови, що вони зберігалися правильно. Прогрів їх у батареї або на гарячій печі, ви збільшуєте кількість жіночих квітів. Чи не прогрівайте насіння томатів, вони висихають і довше не проростають.
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.