Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Як садити голонасінні рослини: морква, цибуля-чорнушки, редис, петрушку, буряк

Як садити голонасінні рослини: морква, цибуля-чорнушки, редис, петрушку, буряк

як садити голонасінні рослини морква цибуля-чорнушки редис петрушку буряк
Незважаючи на рясні весняні снігопади, багато садівників, побувавши на своїх ділянках в кінці березня, виявили, що сніг на деяких ділянках саду розтанув і з'явилися проталини. Це перший сигнал до того, що треба готуватися до посадки мелкосеменних культур - цибулі-чорнушки на ріпку, редиски, моркви, петрушки, буряка. Важливо не пропустити момент для посадки цих культур, адже від весняних вітрів грунт швидко висушується, верхній її шар втрачає запас вологи, необхідний для успішного всхода мелкосеменних рослин.

Поки ще є час, потрібно подумати про те, як краще провести весняну сівбу. Адже при нинішніх цінах на насіння цінних стає буквально кожне зернятко. Чи не будеш садити розсипом, як раніше, ту ж морква, редиску, цибулю.

Все дрібнонасінні культури перед посадкою я обвалюють у борошні або в крейді. Насіння стають білими і при посадці добре видно, де залишилося порожнє місце, а де посадка загущена.

Посадку проводжу за допомогою баночок з-під дитячого харчування. У залізної кришці пробиваю невеликими гвоздиками в два ряди отвори через 1 см. Діаметр отвору підбираю в залежності від величини насіння. Так, для моркви потрібно отвір одного діаметра, для цибулі-чорнушки, буряка - інших. Величину отвори по кожній культурі можна самим відрегулювати будинку до посадки, використовуючи наявні насіння. Отвори повинні бути не дуже великими і не дуже маленькими. Хочу звернути вашу увагу на те, що отвори потрібно пробивати з внутрішньої сторони кришки, щоб насіння не застрявали в вибоїнах, а із зовнішнього боку їх слід загладити, щоб не поранити руки. Баночок для посадки з «дірявими» кришками досить 5-6.

На підготовленій грядці, попередньо перекопати, пробороновать, роблю рядки - три-чотири для зручності обробки. Рядки легко виконати втискуванням в грунт рівного краю дошки. З баночки з насінням на рядки рівномірно витрушую насіння. Якщо грунт досить волога, можна обійтися без поливу, якщо вже підсохла - поливаю. Потім насіння присипають землею на 0,5 см і широкою частиною рівною дощечки (можна штукатурної) як би придавлюю, пригладжував землю. Потім підсипаю ще на 0,5 см землі, вже не роблячи ущільнення, і накриваю грядку або поліетиленовою плівкою, або склеєними газетними листами. Тим самим під плівкою, газетою створюється сприятливий мікроклімат для сходів насіння.

Як тільки з'явиться 10% сходів плівку (газети) потрібно зняти. Але при цьому 2-3 дня не можна ні ущільнювати, ні поливати грунт. Наступні поливи, розпушування міжрядь потрібно проводити дуже обережно, щоб не пошкодити з'явилися паростки.
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.