Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Кава - від депресії, кефір - для мозку

Кава - від депресії, кефір - для мозку

кава - від депресії кефір - для мозку

 

Ті, хто випиває по 2 - 3 чашки кави в день, на 15% рідше страждають від депресії в порівнянні з тими, хто рідко п'є цей напій, запевняють фахівці Гарвардської школи громадського здоров'я.

 

 Правда, вчені тут же застерігають, мовляв, не можна використовувати цей ароматний напій як антидепресант. Дослідження цього напряму не довело. Однак вдалося виявити зворотний зв'язок між дозуванням кофеїну і реакцією психіки людини. Люди, які пили 2 - 3 чашки натуральної кави в день, в меншій мірі страждали від психічного розладу, ніж ті, хто не пив його взагалі або ж пив надто багато. Такі висновки зробив доктор Майкл Лукас, разом з колегами спостерігаючи протягом десяти років за станом здоров'я більш ніж за 50 тисяч здорових жінок, чий середній вік становив 63 роки, повідомляє The Telegraph. «Передозування» ж кофеїну, навпаки, діє занадто збудливо на психіку і може викликати не приємне відчуття бадьорості, а підвищену тривожність і навіть невроз.

 

 Молоко і кефір корисні для пам'яті

 

 Щоденне споживання молочних продуктів сприятливо впливає на найважливіші функції мозку: пам'ять, увагу, координацію рухів, психомоторику, мова, мислення. До такого висновку прийшла група вчених з Університету Південної Австралії та Університету штату Мен в США.

 

Медики зібрали для участі в експерименті більше 900 дорослих чоловіків і жінок і протестували їх найважливіші нейропсихічного і емоційні реакції. У тих, на чиєму столі молочні та кисломолочні продукти були рідкісними гостями, результати виявилися нижчими за середній рівень. Також неважливі когнітивні здібності продемонстрували ті, хто сидів на знежиреної молочку. 

 

За словами вчених, молочні і кисломолочні продукти містять дуже важливі для продуктивної роботи нашого мозку речовини: кальцій, молочні кислоти і молочні жири. Тому фахівці радять включити в щоденний раціон молочні продукти, які є хорошим засобом профілактики вікового погіршення пізнавальних здібностей. Автори дослідження пояснюють, що вже відомо, що кальцій, сироватковий протеїн, вітамін D і магній, що містяться в молочних продуктах, відіграють значну роль в зниженні ваги, ризику розвитку діабету і гіпертонії. Зараз же стало зрозуміло, що вживання молочних продуктів позитивно впливає на функції вищої нервової діяльності.

agroperspectiva.com

НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.