Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Кава захищає печінку від пошкоджень

Кава захищає печінку від пошкоджень

кава захищає печінку від пошкоджень
Нове дослідження, проведене американськими вченими, показало, що кава при важких захворюваннях печінки надає позитивно вплив на роботу органу.

Дедалі очевиднішою стає потенційна користь кави для пацієнтів з хронічними захворюваннями печінки, стверджують дослідники з Університету Колорадо. У науковому дослідженні, що триває протягом 4 років, брали участь 782 пацієнта, які страждають неалкогольні жировий гепатоз. Середній всіх учасників, з яких 38% були чоловіки, склав 48 років. З них 29% взагалі не пили кави; 28% респондентів випивали не більше однієї чашки в день; 15% учасників щодня пили 2 чашки кави, а 28% - випивали в день більше двох чашок напою.

В результаті з'ясувалося, що кількість споживаної кави було тісно пов'язане з ризиком розвитку фіброзу печінки важкої форми. Відомості, отримані в ході дослідження, стали підтвердженням гістологічних досліджень.

Результати дослідження були представлені авторами на нараді Американської асоціація з вивчення захворювань печінки. У них йдеться про те, що кава може бути корисним і для пацієнтів з хронічними захворюваннями печінки інших типів. Більш ранні дослідження вже показували позитивний ефект кави при різних хронічних захворюваннях, включаючи діабет 2-го типу, а також фіброз печінки.

Пояснюють це експерти в такий спосіб: кава - це «складна субстанція», його кожен інгредієнт має значення. У каві міститься безліч компонентів, в тому числі кофеїн, вітаміни, феноли, мікро- і макроелементи, клітковина, хінін та інші сполуки, які в комплексі благотворно впливають на здоров'я людини.
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.