Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Керівництво по індетермінантному томату. Вирощування розсади.

Керівництво по індетермінантному томату. Вирощування розсади.

керівництво по індетермінантному томату вирощування розсади
Мета нижченаведеного опису полягає в тому, щоб дати основні відомості по вирощуванню томатів в грунті і на мінеральній ваті. Ми не мали на меті приведення вичерпної інформації, а хочемо дати деякі поради, які можуть послужити корисним доповненням до практичних знань городника.

Пропонована інформація заснована на досвіді вирощування томатів в Голландії. Хоча ця брошура написана з урахуванням останньої інформації в цій області, ми не беремо на себе ніякої відповідальності в тому випадку, якщо очікувані результати не будуть отримані. Більш того, ми не гарантуємо отримання однакових результатів в різних умовах навколишнього середовища.

Вирощування в умовах будь-якої іншої країни світу може зажадати іншій інтерпретації пропонованих рекомендацій. Проте, ми сподіваємося, що справжня інформація виявиться для вас корисною, і ви досягнете успіху у вирощуванні томатів
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.