Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Креветки в магазині: як нас дурять

Креветки в магазині: як нас дурять

креветки в магазині як нас дурять

 

Креветки давно вже перестали бути екзотикою, вони органічно вписалися в наше повсякденне меню.

 

Але хоча російські рибалки і виловлюють 4 млн. Т цих ракоподібних в рік, в наших магазинах продаються в основному штучні китайські мешканці моря. Принесеш такий заморожений «делікатес» додому, а замість купленого кілограма викладеш в каструлю грамів 700 ... 

 

Виходить, разом з морепродуктами ми купуємо втридорога ще й китайську воду, пише medikforum.ru. 1 млн. Т води на рік - цього цілком би вистачило, щоб затопити будинок Росспоживнагляду, який дозволить подібне знущання над покупцями. Понад сто видів креветок водиться в північних російських морях. Багато хто вважає їх найсмачнішими, з ідеальним балансом корисних речовин. Але, на жаль, до росіян вони практично не «допливають». Вітчизняна продукція йде на експорт в Японію і США. 

 

- У нас немає нормальних транспортних шляхів, щоб з Далекого Сходу доставити, скажімо, до Твері, рідні креветки, - пояснює керівник центру громадських зв'язків Росриболовства Олександр Савельєв. - Тому і їмо ми імпортне, що дешевше і якість залишає бажати кращого. Щоб надати креветок товарний вигляд, їх при варінні підфарбовують. Інформації на упаковці про це немає. Але це і так видно - фарбовані креветки соковито-рожевого, майже червоного кольору. Деякі відливають помаранчевим. Чим яскравіше членистоногі, тим гірше. 

 

Але це ще не все. Варто поглянути на прилавок, стає зрозуміло, що пакет з креветками наполовину заповнений льодом. Технолог харчового виробництва Олена Корнякова наші здогадки переводить в цифри:
- Досить щільна кірка льоду, з-під якої креветки майже не видно, - фахівець висипає на ваги кілограмовий пакет морепродуктів. - Зараз, в замороженому вигляді, ми маємо кілограм 120 грамів. Навіть більше, ніж заявлено на упаковке.Теперь ми розтопити лід, сольем воду і зробимо контрольне взвешіваніе.- Трохи більше 500 грамів, - робить висновок технолог. - У результаті ми переплачуємо в два рази! 

 

Цифрові технології

 

При виборі продукту покупець в першу чергу дивиться на етикетку. Пакети, в які розфасовують товар, часто марковані такими цифрами: 50/70, 60/80, 70/90, 90/120 і навіть 120+. Так креветки розкладають за розмірами. Цифри означають число штук на кілограм. Чим менше цифра, тим більший в пакеті креветки. Майже як у Карцева: 50, але великих або 120, ну дуже маленьких. Від цього, до речі, залежить не тільки смак, але і ціна продукту. Різниця у вартості сировини між розміром 50/70 і 90/120 може перевищувати $ 3 - і це тільки на фабриці. Самі посудіть, як велика спокуса похімічити з розмірами.  

 

Спочатку виробник сортує свіже сировину, потім креветки опускають у воду і заморожують, тобто покривають захисною кіркою льоду. Цей процес називається «глазурування». Такі креветки довго зберігають свіжість, що не засихає і не окислюються. За російським ГОСТу, маса глазурі при випуску продукції повинна складати два відсотки від загальної маси продукту, тобто в 1 кг креветок льоду допускається лише 20 м по нормам СанПіН, - 60 м Тому відшукати на прилавку російські креветки - завдання нездійсненне. А ось на продукцію імпортного виробництва ніяких обмежень немає. Тому куплені за кордоном креветки можна глазурувати двічі, тричі, кожен раз збільшуючи вагу товару на 20 відсотків. У цій справі російські і китайські продавці говорять однією мовою. Тому креветка 50/70 фактично буде продаватися як 70/90, а в якості 70/90 йтиме 90/120. У самому нижньому ціновому сегменті ви знайдете шматочки льоду з сиротливо причаїлися всередині креветками 120+, які вже навіть і не креветки, а криль. Це чистої води шахрайство, вигідне не тільки імпортерам, скільки рідним російським продавцям. Ну і, звичайно, чиновникам, за мзду закриває очі на обман.  

 

Королівський мутант 

 

Найдорожчою на вітчизняному ринку вважається «королівська» креветка розміром 20 - 30 см. Ціна за такі ласощі варіюється від 1 тис. До 2,5 тис. Руб. Виробники з нею майже не шахраюють. Зайвої води не доливають, з розмірними рядами НЕ хімічать, та й поставляються «королеви», як правило, фасованими в спеціальні коробки. Купуючи ці креветки, пам'ятайте, що вони не спіймані в море, а вирощені на фермах. Основні виробники - Китай, Тайвань, Вьетнам.Обично «королівські» креветки надходять на ринок в сироморожених і варено-мороженому вигляді. Корисних речовин в цих гігантських креветках міститься небагато. А головна небезпека полягає в тому, що при їх вирощуванні активно застосовуються антибіотики, стимулятори росту, ненатуральні корми. Ось і виходить не креветка, а мутант. 

 

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) випустив постанову, попереджаючи про небезпеку вживання такої продукції. Однак на російському ринку це ніяк не позначилося і "королівські" креветки і раніше вважаються елітними. Тому під виглядом «королівської» нам часто підсовують штучно вироблену в Китаї креветку Ванам. Вона часто присутня в дорогому сегменті морських коктейлів - там її називають «королівська» або «тигрова». Саме її подають в суші-Барахи ресторанах. Ні в яких коктейлях тигровій креветки бути не може: різниця в ціні між Ванам і справжньою тигровій креветкою настільки значна, що подавати її до столу в сумішах сенсу немає. До речі, самі китайці Ванам не їдять.

 

 ***УВАГА***

 

1. На кількість льоду. У солідних магазинах торгують так званої сухої креветкою. Після розморожування в тарілці практично немає води: це говорить про те, що ви купили правильний продукт. Така креветка коштує дорого, але фактично це ціна продукту. Відрізнити такі креветки від заморожених нескладно: у сирих креветок колір панцира сірий, а не рожевий. 

 

2. Якщо в пакеті з креветками сніг або білі плями на панцирі, значить, був порушений температурний режим. Не купуйте. Швидше за все, при транспортуванні креветки були розморожені, а потім при зберіганні в магазині їх знову заморозили. Щоб приховати подібні дефекти, деякі виробники прозору частину упаковки роблять з червоного поліетилену.

 

3. Якщо голова креветки коричнева, значить, вона перебувала в стадії вагітності і має більше корисних якостей, ніж звичайна. А ось якщо голова креветки чорна, то її краще залишити в магазині. Це означає, що креветка хворіла. 

 

4. Зверніть увагу на хвостик креветки. Він неодмінно повинен бути підібганий. Якщо креветка пряма, то заморожували її вже далеко не першої свіжості.

 

джерело:www.agroperspectiva.com
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.