Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Найважливіший продукт на Землі

Найважливіший продукт на Землі

найважливіший продукт на землі
Вода - настільки звична частина нашого життя, що свою залежність від неї ми помічаємо тільки в тому випадку, коли вона раптом пропадає. Це як повітря - ми не помічаємо його, поки повноцінно дихаємо, але гостро відчуваємо, якщо його раптом не вистачає

За твердженням біологів, без їжі людина може прожити близько двох місяців, без води не проживе і п'яти днів. Ембріон людини складається з води на 95%, дитина на 70- 80%, а дорослий - на 50-70%, тобто з віком людина «висихає», організм зашлаковуватися і разом зі зменшенням частки води в організмі приходять хвороби і старість. Вода виводить з людського організму шкідливі продукти обміну - сечу, піт, пар. А ще вона виконує так звану механічну роботу в тілі людини, полегшуючи ковзання тертьових поверхонь - суглобів, зв'язок, м'язів, тобто фактично виконує роль мастила! З огляду на цей факт, можна уявити собі, наприклад, роботу якогось механізму, в мастило для якого потрапили сторонні речовини. Так він і місяця не пропрацює! А наш організм працює роками і десятиліттями.

Вода - універсальний розчинник. Її склад не вичерпується формулою Н2О. У ній містяться всі елементи Періодичної системи, а також гази, солі і органічні речовини. Всі інші рідини, які ми п'ємо, вживаємо з їжею або використовуємо в побуті та промисловості - починаючи від соків, пива, вина, духів, ліків і закінчуючи лаками, бензином є водними розчинами різної концентрації. Японські фізики встановили, що вода може знаходитися в 135 станах, а лід навіть в 200.

Словом, взаємозв'язок якості води, її хімічного та бактеріологічного складу, стану здоров'я та рівня захворюваності - очевидна. Середньостатистична людина, користуючись неочищеної водопровідної водою, за своє життя пропускає через організм від 80 до 100 кг хімічної бруду.

Чиста питна вода - найбільш важливий продукт харчування. Якщо поставити собі за мету очистити 35 тонн води, в середньому випивається людиною за все життя, то в результаті отримаємо 420 стаканів солей і забрудників. Тобто цей водний «сміття» залишається в нашому організмі: осідає в суглобах, судинах, блокує мембрани клітин всіх органів і тканин організму, не дозволяючи їм нормально функціонувати. При втраті води хворим організмом процес «забруднення» ще більше посилюється; тому важливо саме під час хвороби забезпечити організм екологічно чистою водою, яка допоможе швидкому одужанню.

2% скорочення рівня води в тілі може привести до 20% зменшення в розумових і фізичних показниках. Особливо важливо стежити, щоб зневоднення не настав у дітей, оскільки у них цей процес відбувається набагато швидше, ніж у дорослих, а рефлекс спраги з'являється лише, коли організм вже зневоднений.

До речі, деякі дорослі недуги теж лікуються звичайною водою! Наприклад, депресія і втома - часто ознаки зневоднення. У більшості випадків, випивши дві склянки води, можна здолати ці напасті.

Фахівці з харчування рекомендують щодня вживати 6-8 склянок чистої води
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.