Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Пиво взимку захищає від застуд і грипу

Пиво взимку захищає від застуд і грипу

пиво взимку захищає від застуд і грипу

Вживання пива, виявляється, може ефективно захищати людину від зимових застуд. 

 

До такого висновку прийшли вчені з Медичного університету Саппоро в Японії. 

 

Пиво містить гумулон - гіркуватий на смак хімічний компонент, який зустрічається в хмелі. З'ясувалося, що він забезпечує профілактику застуди навіть вірусу грипу. І ми можемо відтепер забути про бабусині поради пити чай з медом. Найзначнішим протизапальним ефектом володіє саме пиво. Одна японська пивоварна компанія вже збирається почати виробництво продуктів харчування, що містять гумулон, а також безалкогольних напоїв. 

 

«Респираторно-синцитіальних вірус може бути причиною серйозних пневмоній і проблем з диханням у немовлят і маленьких дітей, але в даний час у медиків немає ніяких вакцин, які б захищали від нього, - говорить один з дослідників Джун Фукімото. - Однак гумулон дає такий захист. Звичайно, для малюків необхідно розробити більш відповідне джерело даного компонента, ніж пиво. І цим ми збираємося зайнятися в самий найближчий час ». 

 

Пивоварня Sapporo Breweries переконана, що її продукти і напої з гумулон будуть однаково активно споживатися як дітьми, так і дорослими. До речі, це далеко не перший науково підтверджений факт користі пива для здоров'я. У листопаді цього року комерційний директор пивоварного гіганта Heineken Алексіс Насард заявив, що пиво є не тільки натуральним, але і «здоровим» напоєм.

 

Він підкреслив, що в ньому менше калорій, ніж в гуртку молока. Дослідження довели, що користь пива для кісток забезпечується завдяки високому вмісту в цьому напої силікону. Цей мінерал важливий для росту і розвитку кісток і сполучної тканини, він сприяє зниженню ризику розвитку остеопорозу. Правда, надмірне захоплення пивом призводить до набору зайвої ваги, зневоднення, алкоголізму і цілій масі інших недуг.

agroperspectiva.com

НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.