Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | РЕДИС

РЕДИС

редис
Агротехніка вирощування

Сіють якомога раніше навесні, навіть по мерзлоталому грунті. Для подовження періоду споживання редиски посів повторюють з інтервалом в 10 днів до настання спекотної погоди. Схема посіву 7-10 х 2-3 см. Витрата насіння 40-80 г на 10 м2. Глибина посіву 1,5-2,5 см. При більшій глибині посіву виходять коренеплоди витягнутої форми.

Під редис вносять 300 г аміачної селітри, 500 г суперфосфату і 250 г калійної солі на 10 м2 (NPK по 100 кг діючої речовини на 1 га). Фосфорні і калійні добрива вносять під осінню перекопування, азотні - перед посівом і в підживлення.

Проводять 2-4 поливу по 350 л на 10 м2 за один полив. Основний шкідник редиски - хрестоцвіті блішки.

Заходи боротьби: обробка інсектицидами з класу піретроїдів (суми - альфа, фастак і ін.). Для отримання екологічно чистої продукції краще користуватися інсектицидними рослинними відварами і настоями, обпилювати рослини тютюнової чи махорочній пилом, так як термін очікування хімічних засобів захисту дорівнює періоду дозрівання культури.


Ботаніко-біологічні особливості

Редис (Raphanus sativus L.) - однорічна рослина сімейства капустяних. В один рік утворює технічно зрілий коренеплід і насіння.

Редис холодостійка рослина. Насіння його проростає при температурі + 3-4 ° С тепла, але оптимальною є температура + 16 ° С. Сходи переносять заморозки до мінус 2-3 ° С, а дорослі рослини без пошкодження витримують зниження температури до мінус 5-6 ° С. Високі температури і низька вологість грунту і повітря погіршують якість коренеплодів і призводять до передчасного стрілкування.

Редис вимогливий до світла. При слабкому освітленні, особливо в перший період росту, рослини сильно витягуються, освіту коренеплодів йде повільно.

До грунту редис пред'являє дуже високі вимоги. Він добре росте на багатих чорноземах, з глибоким орним горизонтом. Редис відрізняється високою інтенсивністю споживання поживних речовин. Вимагає структурних і дуже родючих грунтів.
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.