Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Рекомендації для овочівників від фірми "Seminis"

Рекомендації для овочівників від фірми "Seminis"

рекомендації для овочівників від фірми seminis
Рекомендації для овочівників по поводженню з насінням і рослинами
Насіння є живими організмами, і неправильне зберігання або поводження з ними можуть значно знизити їх продуктивність. Компанія Seminis рекомендує використовувати всі насіння до закінчення дворічного терміну від дати покупки. Наведена нижче інформація повинна допомогти в реалізації максимального потенціалу в межах терміну придатності.

Температура
Висока температура і вологість можуть послабити схожість і енергію проростання насіння. Тому насіння слід зберігати в прохолодному і сухому місці, далеко від прямих сонячних променів в закритих упаковках. Компанія Seminis розфасовує свої насіння при підтримці вологості в межах рекомендованого в галузі діапазону. Упаковки з насінням повинні залишатися закритими, щоб запобігти пошкодженню насіння внаслідок порушення режиму вологості.
Ми рекомендуємо зберігати необроблені насіння і насіння, оброблене фунгіцидами при 15 ° C. Насіння, піддані Праймування або оброблені інсектицидами, слід зберігати при температурі не вище 5 ° C. Як правило, при зниженні температури зберігання на кожні 5 ° С середній термін придатності насіння подвоюється.

Праймірованние насіння
Деякі насіння піддають Праймування - процесу, що підводить насіння практично до моменту проростання. Стимуляція насіння сприяє більш інтенсивному проростанню насіння, особливо в стресових умовах. У зв'язку з тим, що праймування скорочує термін придатності насіння, піддані цьому процесу насіння слід висівати в той же рік, коли їх стимулювали.
Компанія Seminis рекомендує праймірованние насіння зберігати при температурі 5 ° C. Необхідно також проводити перевірку на схожість через шість місяців після праймування і через кожні три місяці після першої перевірки.

Доставка насіння
При доставці насіння необхідно дотримуватися той же температурний режим, який потрібно при їх зберіганні. Не слід зберігати їх поблизу джерел тепла або сонячних променів. При доставці на борту судна насіння повинні зберігатися під палубою, далеко від котлів-агрегатів та інших джерел тепла. Під час навантаження і вивантаження, необхідно уникати розміщення насіння під прямими сонячними променями, або ж в жарких і вологих місцях.

Поводьтеся до насінням з обережністю
При неякісної транспортуванні насіння можливо їх пошкодження. Насіння має тверду, але крихку оболонку, що захищає знаходиться всередині живий організм. Насіння кукурудзи, гороху і бобових особливо чутливі до пошкоджень від неправильного транспортування. Мішки з насінням можна кидати або допускати їх падіння, оскільки оболонки насіння і ембріони можуть тріснути, в результаті чого насіння не будуть проростати належним чином

Перевірка на схожість
Рекомендуємо через кожні шість місяців перевіряти кожну партію насіння на схожість (раз в три місяці - для праймірованние насіння). Перевірку на схожість слід проводити в лабораторних умовах відповідно до методики ISTA або відповідно до іншими національними або міжнародними правилами. Результати польових випробувань на схожість можуть відрізнятися від результатів, отриманих в лабораторних умовах, і не повинні використовуватися в якості контролю.
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.