Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Розвінчаний міф про зігріваючих напоях

Розвінчаний міф про зігріваючих напоях

розвінчаний міф про зігріваючих напоях
Лікарі розповіли про те, якими напоями не варто зігрітися холодною зимою. У число цих напоїв, скритикованих медиками, і потрапили вельми популярні «согревателі» на кшталт глінтвейну, грогу і пуншу.
За словами завідувача кафедри нормальної фізіології СЗГМУ ім. Мечникова Олександра Мар'яновича, насправді на морозі добре не нагріє жоден напій. Відчуття тепла, яке вони дають, досить оманливе, оскільки організму в реальності тепліше від них не стає.
Від зігріваючих алкогольних напоїв на кшталт глінтвейну, грогу і пуншу лікарі радять взагалі відмовитися. Виявляється, на морозі ефект від їх вживання може виявитися ще більш підступним, ніж від міцного спиртного. Вся справа в поєднанні гарячого червоного вина з медом і прянощами - цей «букет» підсилює тепловіддачу організму і сприяють швидкому охолодженню. Випити келих глінтвейну, пуншу або грогу краще в теплому приміщенні.
Більш придатними напоями, які забезпечують безпечне для організму відчуття тепла на вулиці, є чай, кава, какао, але особливо гарячий шоколад (він більш калорійний, а це - додаткове джерело енергії). При цьому вони не додають тепла, як здається, а діють чисто механічно, зігріваючи тіло зсередини і не дозволяючи занадто інтенсивно віддавати тепло назовні, пише «Доктор Пітер».

agroperspectiva.com

НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.