Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Суниця садова

Суниця садова

суниця садова
Суниця садова (в народі називають полуницею)
Рослина руниста, з великою кількістю листя, розташованих вкрай близько до грунту або безпосередньо на ній. Залежно від сорту суниці, плодоносить від 1 до декількох затяжних періодів на рік. Застосування агрополотна: мульчування (60 чорний), захист від морозів, ранньої відлиги, безсніжну зиму (42,60 білий), захист зав'язі від заморозків (17,30 білий)

МУЛЬЧУВАННЯ Складнощі в догляді: 1. Небезпека прополки, тому що коріння суниці розташовуються близько до поверхні грунту, то при прополюванні пошкоджуються і коріння суниці. Плюс бур'яни поглинають все корисні мікроелементи в нирці, що впливає на врожай. 2. Гниття плодів - плоди, найчастіше під силою тяжіння лежать на грунті, особливо коли дозрівають і їх вага значно збільшується. При зіткненні з грунтом, при регулярному поливі з вологим ґрунтом вони підгнивають.

Поширені методи мульчировании, переваги і недоліки: - солома Солома - є хорошим теплоізолятором, але метод загрожує залученням мишей і комах-шкідників до коріння і корі рослин, а вони часом є для них основним ласощами. Солома не витримує сильного вітру і порушує зовнішню естетику саду, дуже складна збірка соломи.

- Поліетиленова плівка чорного кольору поліетиленова плівка - приваблива її дешевизна і легкість у використанні. Термін служби до 1 року. Активно застосовується при автоматизованій системі крапельного поливу рослин, тому що плівка виключає випаровування. Але, при використанні п / е плівки в звичайному саду є висока небезпека спреванія коренів, розвитку бактерій і хвороб, а в південних регіонах перегорання кореневої системи, тому що грунт сильно проваривается, а п / е не пропускає повітря. Існує навіть спеціальна методика дезінфекції грунту, коли укладають п / е чорну плівку і при сильному нагріванні на сонце знищуються всі бактерії в грунті, але таке роблять строго без посадок.

- Неткане агрополотно   нетканий с / г покривний матеріал - зовсім небагато дорожче п / е плівки, але більш економічний, тому що термін використання його більш 3-х сезонів. Зручний в застосуванні, матеріал має пористу структуру, поливати рослини водою і / або рідкими добривами можна через матеріал. Грунт дихає, але при цьому отримує і зберігає вологу, залишається пухкої весь період використання матеріалу. А плоди, перебуваючи на матеріалі, наприклад в разі садової суниці огороджені від гниття і спреванія.

Рекомендації щодо застосування: Садову суницю оновлюють як правило 1 раз на 3 роки. Тому особливо зручно застосовувати матеріал мульчирующий чорного кольору, так як його термін служби від 3-х сезонів.

Насамперед треба визначитися з розмірами гряди: важливо знати, що відстань між кущами суниць має бути не менше 30 см, а між рядами - 50-60 см.

Підготовка: скопайте землю, видаліть бур'яни з корінням, внесіть добрива. Потім ретельно вирівняйте грядку граблями, розпушити. Після даної підготовчої роботи сміливо можна укладати матеріал Чорного кольору на грунт. На потрібних місцях зробіть О-подібні вирізи, діаметром 4-5см, для більш просто висадки рекомендуємо зробити додатковий 1-2 надрізу з різних сторін. По периметру матеріал можна притиснути утяжелителями або присипати землею. Полив проводиться зверху, прополки не вимагає!

Робота закінчена на 3 роки !!!!!!!! Далі можете просто насолоджуватися урожаєм і доглянутим городом, ласувати суницями і пригощати сусідів! Сезонність: мульчувати можна в будь-який період року, коли грунт не укрита сніговим покривом.
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.