Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Температура при вирощуванні розсади

Температура при вирощуванні розсади

температура при вирощуванні розсади
Температурний режим для рослин.

Підтримувати оптимальну температуру для розсади - справа непроста, особливо якщо ви вирощуєте рослини в будинку. Складно створити в одній з кімнат температурний режим відмінний від температури в інших кімнатах. Але ці труднощі переборна при наявності в вашому домі підвалу або цокольного поверху. Інша складність полягає в тому, що всі вирощувані в будинку рослини розташовуються зазвичай на одній площі, тому неможливо повністю врахувати температурні потреби кожного окремого виду. Проте, якщо ви плануєте займатися вирощуванням рослин професійно, вам обов'язково стане в нагоді інформація про температурні перевагах різних видів.

Для пророщування насіння помідорів і перцю кращої температурою є 25°C. У міру зростання сіянців, температуру можна знижувати до 23°C вдень і до 20°C вночі.

Огірки люблять тепле. При денній температурі 26°C насіння проростає протягом двох днів. Так само як і у випадку з помідорами і перцем, температуру для саджанців огірків знижують на 3 градуси. У брикетах саджанці будуть прекрасно рости при 23°C вдень і при 20°C вночі.

Салат, навпаки, добре проростає при більш низькій температурі: від 15°C. Температури вище 23°C уповільнюють зростання насіння цієї рослини. Але при необхідності завжди можна проростити насіння в холодильнику при температурі не нижче 15-16°C. Після появи сходів, не забудьте прибрати з холодильника ємність зі сходами і переставити її в світле місце.

Для зелені і трав кращим температурним режимом вважається 18-24°C.
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.