Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Від червоного вина худнуть як від спорту

Від червоного вина худнуть як від спорту

від червоного вина худнуть як від спорту

 

У червоному вині міститься ключ до довгого і здорового життя для людей, які страждають від ожиріння.

 

Вчені відшукали в цьому алкогольному напої інгредієнт, що бореться з негативним впливом зайвої ваги і скорочує ризик вікових хвороб.

 

При регулярному прийомі природного компонента ресвератола, який входить до складу червоного вина і винограду, а також шовковиці і арахісу, можна домогтися такого ж благотворного впливу на організм, як при низькокалорійної дієти і старанних фізичних навантаженнях. Прийом ресвератола допомагає знизити метаболізм, так що організму потрібно менше їжі для переробки її в енергію, а також знизити рівень жиру в печінці, кров'яний тиск і цукор в крові.

 

Нарешті, ресвератол покращує коефіцієнт спалювання м'язами жиру, зменшує резистентність до інсуліну і навіть забезпечує захист від деяких поширених вікових хвороб, на зразок діабету 2 типу та раку, як вважають експерти з Університету Маастрихта в Нідерландах.

 

Правда, отримувати необхідну дозу ресвератола за допомогою червоного вина у людини навряд чи вийде. Адже для того, щоб досягти бажаної концентрації цієї речовини йому знадобиться випивати щодня по 13 пляшок, що, природно, принесе організму куди більше шкоди, ніж користі. Тому вчені виділили дози ресвератола в капсули по 150 мг, які можна спокійно запивати водою. Теоретично ресвератол можна комбінувати з уже існуючими харчовими добавками. 

 

«Ресвератола дає людям з ожирінням невеликі, але дуже значні переваги для здоров'я, - каже автор дослідження професор Патрік Шрауен. - А найпозитивніше в тому, що вплив ресвератола залишається довгостроковим, зачіпаючи самі різні параметри. Крім того, ми в ході дослідження давали людям капсули з ресвератола всього протягом 30 днів і вже побачили позитивний вплив. А хто знає, чого можна домогтися, приймаючи цей компонент більш тривалий період часу». 

 

agroperspectiva.com

НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.