Корзина
Велосипеды
ВИНОГРАДНЫЕ САЖЕНЦЫ
СЕМЕНА ЦВЕТОВ
Реклама
Статті | Взимку потрібні мармелад і варення

Взимку потрібні мармелад і варення

взимку потрібні мармелад і варення

 

Взимку шлаки і токсини в організмі накопичуються у великій кількості, через те, що в цю пору року процес очищення організму менш активний.

 

Мармелад і деякі види фруктового варення є прекрасними абсорбентами і приносять багато користі, особливо після новорічних канікул.

 

Желеподібна структура робить очищаючі властивості мармеладу особливо інтенсивними - шкідливі речовини, включаючи важкі метали і солі, швидше зв'язуються і виводяться з організму. Вчені Стокгольмського університету провели такий експеримент: щурам, у яких внаслідок отруєння свинцем була збільшена печінка і розвинувся гепатит, вводили пектин. В результаті небезпечний для життя обсяг важкого металу в організмі гризунів знизився, обсяг печінки стали приходити до нормального стану

 

Пектин, здатний виводити з організму важкі метали і солі, міститься в надлишку в мармеладі і варення. На думку вчених, це чудовий абсорбент рослинного походження. Звичайно, мармелад не панацея для здоров'я, але як засіб профілактики вживати його в їжу лікарі рекомендують охоче. Його пектин сприяє виведенню відпрацьованих продуктів метаболізму, зниження рівня в крові холестерину, а такі мармеладні інгредієнти, як агар-агар, фурцелларан і карагенан, допомагають чистити нирки, печінку.

 

Мармелад також корисний при хворобах шлунково-кишкового тракту, викликаних патогенною мікрофлорою, при порушеннях обміну вуглеводів, захворюваннях судин. Желатин, який додається в мармелад, сприяє зміцненню хрящової тканини, поліпшенню стану волосся і шкірних покривів.

 

Віддавайте перевагу мармеладу тьмяних відтінків - такий виходить при використанні натуральних інгредієнтів. У мармеладу повинна бути склоподібна структура, кислуватий смак. Він не повинен прилипати до упаковки після здавлювання. Мармелад повинен зберігати свою форму.   agroperspectiva.com
НАСІННЯ, САДОВО-ГОРОДНЯ ТЕХНІКА, ВЕЛОСИПЕДИ, САДЖАНЦІ ВИНОГРАДУ, ВИРОБИ З ПЛАСТМАСС

відділ продажу: +380 (97) 617-34-13 | Сайт: agro-market.ftes.info | Email: danilchenko.alexsey@gmail.com

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info Агрономический портал Map
Каталог предприятий фирм Украины Киева ukrtrading.com.ua JARMAROK - безкоштовні оголошенняАгроПоиск - аграрная поисковая система
Весь интернет в одном каталоге!Каталог предприятийКаталог агропромышленных компаний УкраиныАгроПоиск - аграрная поисковая системаАгентство Промышленных НовостейЦены на компьютеры. Объявления Украины и России.